APLIKACJA, DZIĘKI KTÓREJ NA NOWO ODKRYJESZ HISTORYCZNE MIEJSCA W Opolu i Pokoju...

Aplikacja Warownia Piastowska dostępna na telefony i tablety została stworzona na zlecenie Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w ramach realizacji projektu "Zachowanie dziedzictwa kulturowego i historycznego poprzez rewaloryzację obiektów zabytkowych w Pokoju i działania edukacyjno-informacyjne w województwie opolskim". Aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników bez ograniczeń wiekowych. Celem aplikacji jest promocja zabytków położonych na terenie miasta Opola i miejscowości Pokój.

iOS android
phones

CELEM GRY JEST

wirtualne odbudowanie przez gracza Zamku Piastowskiego. Gracz dokonuje tego odwiedzając zabytkowe obiekty i „meldując się” w nich w grze.

ZBIERAJ PUNKTY

udzielaj poprawnych odpowiedzi na pytania zadawane w grze dotyczące zabytkowych obiektów (dostępne dla obiektów po „zameldowaniu się” w nich), skanuj kody QR umieszczone w wybranych obiektach zabytkowych (również dostępne dla obiektów po „zameldowaniu się” w nich).

phones
phones

MAPA

Odkrywaj zabytki miasta Opole i miejscowości Pokój. Jeżeli odwiedzisz miejscowość Pokój, otrzymasz trzy razy więcej punktów za każdy zabytek, przy którym się tam zameldujesz. Bądź odkrywcą naszych lokalnych skarbów.

phones

PYTANIA

Zamelduj się przy obiekcie i odpowiedz na pytania dotyczące danego zabytku. Zbieraj punkty i zbuduj szybciej Piastowski Zamek. Zdobywaj wiedzę o naszych zabytkach.

phones

Kody QR

Zamelduj się przy zabytku. Zeskanuj kod QR i zdobądź dodatkowe punkty.


logo